CENY I OGRANICZENIA PŁATNOŚCI
1. Ceny podane na stronach Sklepu Internetowego są cenami brutto (zawierają wszystkie cła i podatki, w tym VAT), wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają kosztów przesyłki. Łączna cena Zamówienia obliczana jest według wyborów dokonanych przez Klienta w formularzu Zamówienia, zgodnie ze stawkami wskazanymi w podsumowaniu Zamówienia.
2. Cena wiążąca wskazywana jest w podsumowaniu Zamówienia w momencie jego wysłania do Sprzedawcy.
3. Klient może wybrać jedną z następujących form płatności (formy płatności ograniczone są do):
a) płatność gotówką przy odbiorze osobistym;
b) przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy (dane podawane są w potwierdzeniu przyjęcia Zamówienia);
c) płatność elektroniczna poprzez zewnętrzny system płatności payu.pl, obsługiwanego przez firmę PayU SA, z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182;
4. Przy wyborze płatności innym niż „odbiór osobisty”, jeżeli w terminie 2 (dwóch) dni od daty wysłania Zamówienia Klient nie dokona zapłaty, Zamówienie zostanie anulowane.
5. Na każdy sprzedany Towar wystawiany jest dokument sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT, na żądanie Klienta. Dokument sprzedaży stanowi potwierdzenie istotnych elementów złożonego zamówienia.
6. Ceny podane w Sklepie Internetowym mogą ulec zmianie (np. w ramach akcji promocyjnej lub wyprzedaży Towarów). Warunki Zamówienia nie mogą ulec zmianie w stosunku do Klienta, który złożył ofertę w sposób wskazany w § 4. Regulaminu, przed dokonaniem zmiany cenowej.
7. Dane do przelewu: J'Ademi Kamila Szułczyńska ul.Narutowicza 7 64-100 Leszno Nr. konta 50 1020 5558 1111 1754 9320 0019